Botoks

Botoks – usuwanie zmarszczek mimicznych

Kilka lat powtarzania intensywnych grymasów wystarczy, by zmarszczki mimiczne zadomowiły się na Twojej twarzy. Kurze łapki, zmarszczki królicze, marsowe czoło – to te najpopularniejsze, ale jest ich więcej! W Unident Union usuwamy zmarszczki mimiczne botoksem bez ograniczania mimiki.

Botoks – czoło

Możesz mieć ciastko i zjeść ciastko, czyli pozbyć się poziomych linii na czole, nadających twojej twarzy posępnego wyrazu i jednocześnie swobodnie ruszać czołem. W UNIDENT UNION Dental Spa stosujemy botoks, ale jesteśmy przeciwni prasowaniu czoła na blachę. Pozwalają nam na to nasze wysokie umiejętności.

Botoks – uniesienie czubka nosa

Haczykowaty nos to już nie problem. Medycyna estetyczna za pomocą niewielkich korekt jest w stanie zmienić kształt nosa, a przez to wyraz całej twarzy. Unident Union wykonuje precyzyjne korekty kształtu nosa za pomocą toksyny botulinowej.

Botoks – zmarszczki palacza (wokół ust)

Wcale nie musisz być palaczem, wystarczy bogata mimika w rejonie ust, by zapracować na tzw., zmarszczki palacza. W zależności od indywidualnych potrzeb wygładzamy zmarszczki wokół ust za pomocą toksyny botulinowej. W terapiach skojarzonych stosujemy także zagęszczanie laserowe, mikronakłuwanie, mezoterapie, kwas hialuronowy i nici PDO.

Uniesienie kącików ust botoksem

Nawet nie wiesz, jak bardzo możesz zyskać na urodzie dzięki minimalnemu użyciu botoksu. Toksyna botulinowa umiejętnie podana w szybki sposób unosi kąciki ust, dając ultra-naturalne efekty.

Wyszczuplanie twarzy botoksem

Rozbudowane mięśnie żwacze powodują, że twarz ma bardziej kwadratowy kształt, a Ty wydajesz się bardziej masywną, niż jesteś w rzeczywistości. Za pomocą precyzyjnie podanego botoksu osłabiamy pracę żwaczy i w ten sposób wysmuklamy twarz.

Botoks na nadpotliwość

Toksyną botulinową rozprawiamy się z problemem nadpotliwości dłoni, stóp, pach, a także czoła i górnej wargi. Zabieg daje długotrwałą ulgę i w sposób widoczny ogranicza hiperhydrozę.