Blog

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

2018-03-30

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt!

2017-12-22

Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Państwa marzenia Życzy

Iwona Gnach-Olejniczak wraz z zespołem Unident Union Dental Spa

Wesołych Świąt!

Natalia Siwiec już w aparacie

2015-04-15

Natalia Siwiec pokazała swoje nowe oblicze, uzbrajając uśmiech w aparat. Rozpoczęła tym samym terapię ortodontyczną w Unident Union Dental Spa. Cieszymy się, że modelka zainteresowała się pierwszymi objawami związanymi z zaciskaniem zębów i niezwłocznie zgłosiła się na konsultację. Nie przejmowała się obecnością zamków w uśmiechu, interesowała ją wyłącznie skuteczność leczenia.  Cieszymy się także dlatego, że dzięki popularności Natalii Siwiec więcej osób usłyszy o tym, że wady zgryzu i związane z nimi zgrzytanie zębami (bruksizm) należy leczyć także w wieku dorosłym, by ustrzec się wielu dolegliwości (m.in. migren i bólów głowy). Bo aparatu nie zakłada się tylko po to, by mieć ładniejszy uśmiech, ale przede wszystkim – dla zdrowia zębów i całego organizmu.

Natalia Siwiec przed klinikąNatalia Siwiec przed kliniką

Co to jest interdyscyplinarna stomatologia?

2015-02-04

Pacjenci często pytają nas, na czym polega leczenie interdyscyplinarne w stomatologii. Wiemy, że więcej niż słowa powie obraz. Dlatego zamieszczmay efekty terapii p. Katarzyny, która w wieku 35 lat zdecydowała się na założenie aparatu samoligaturującego, za pomocą którego uporządkowaliśmy zgryz i przygotowaliśmy przestrzeń pod dwa implanty. W ten sposób ortodoncja pracowała ramię w ramię z implantologią, a cel był jeden – zdrowe, prawidłowo pracujące i pięknie wyglądające uzębienie. Oczywiście w planie leczenia doktor Gnach-Olejniczak uwzględniła także inne techniki: zastosowanie bondingu oraz rekonturowanie zebów w zakresie szkliwa. Dzięki połączeniu metod z kilku dyscyplin stomatologicznych powstał uśmiech, który… wywołuje w nas uśmiech zadowolenia.

Interdyscyplinarna stomatologia

Natalia Siwiec w Unident Union Dental Spa

2015-02-02

Po tym jak Natalia Siwiec zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie na fotelu dentystycznym w naszej klinice, pacjenci pytają nas o szczegóły wizyty w Unident Union Dental Spa. Potwierdzamy i dodajemy, że za kilka tygodni będziemy mogli powiedzieć więcej o terapii modelki, którą okrzyknięto Miss Euro 2012. Na razie zamieszczamy zdjęcia.

Natalia Siwiec w Unident Union Dental Spa
Natalia Siwiec w Unident Union Dental Spa
Natalia Siwiec w Unident Union Dental Spa