Blog

Dental Face Lifting. Metamorfoza Joanny

2020-04-29

Poznajcie 28-letnią Joannę z Kielc, młodą mamę Oskara, fotomodelkę, pasjonatkę koni oraz przepiękną dziewczyna o hipnotyzujących oczach i seksownym uśmiechu. Jej zdjęcia opublikowane w stories #ortochallenge wzbudziły Wasze ogromnie zainteresowanie. Pisaliście: „Co za fantastyczna przemiana”, „Jesteście boskie”, „Ale usta - wiem, że to Wasza ręka. Tylko Wy takie mogłyście zrobić”. Bardzo nam z tego powodu miło. Dziękujemy za przemiłe komentarze i wyrazy uznania.

28-letnia Joanna z Kielc

Joasia zgłosiła się do nas na autorską konsultację Beauty Orthodontics, u której podstaw leży leczenie ortodontyczne osób dorosłych, bez usuwania zębów 4 i 5 oraz odbudowa startych zębów przy pomocy bondingu, jeszcze przed montażem aparatu i ostatecznie - szałowy, pełny uśmiech.

Doktor Iwona Gnach-Olejniczak zaproponowała pacjentce nie tylko leczenie ortodontyczne metodą BO, ale także swoją autorską, jedyną w Polsce procedurę Dental Face Liftingu (DFL). Wykorzystując dwa główne filary tej koncepcji, czyli interdyscyplinarne leczenie stomatologiczne i wybrane elementy medycyny estetycznej, Joasia przeszła całkowitą metamorfozę.

Na czym polegała przemiana pacjentki? Jej zęby zostały wybielone, a następnie przystąpiono do bodingów, bezbolesną i nieinwazyjną metodą odbudowy drobnych, startych zęby. @dr_monolej rozpoczęła 20-miesięczne leczenie ortodontyczne aparatem stałym samoligaturującym na oba łukach zębowych. Na zakończenie leczenia powiększone zostały usta:) Jak wiecie, usta potrzebują dobrego tła i podparcia. Podparciem stały się zęby, a tłem dla zmysłowych ust - broda i linia żuchwy. Pozwoliło to w przypadku Joasi na osiągnięcie naturalnego i seksownego uśmiechu.

„Ukochaj się” - będziemy razem siedzieć w tym #dżakuzisukcesu, jak mówi nasz szalenie pozytywny pacjent @qczaj
Zapraszamy na Konsultacje Online lub Wideo z Dr Iwoną Gnach-Olejniczak.

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

2018-03-30

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Wesołych Świąt!

2017-12-22

Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Państwa marzenia Życzy

Iwona Gnach-Olejniczak wraz z zespołem Unident Union Dental Spa

Wesołych Świąt!

Natalia Siwiec już w aparacie

2015-04-15

Natalia Siwiec pokazała swoje nowe oblicze, uzbrajając uśmiech w aparat. Rozpoczęła tym samym terapię ortodontyczną w Unident Union Dental Spa. Cieszymy się, że modelka zainteresowała się pierwszymi objawami związanymi z zaciskaniem zębów i niezwłocznie zgłosiła się na konsultację. Nie przejmowała się obecnością zamków w uśmiechu, interesowała ją wyłącznie skuteczność leczenia.  Cieszymy się także dlatego, że dzięki popularności Natalii Siwiec więcej osób usłyszy o tym, że wady zgryzu i związane z nimi zgrzytanie zębami (bruksizm) należy leczyć także w wieku dorosłym, by ustrzec się wielu dolegliwości (m.in. migren i bólów głowy). Bo aparatu nie zakłada się tylko po to, by mieć ładniejszy uśmiech, ale przede wszystkim – dla zdrowia zębów i całego organizmu.

Natalia Siwiec przed klinikąNatalia Siwiec przed kliniką

Co to jest interdyscyplinarna stomatologia?

2015-02-04

Pacjenci często pytają nas, na czym polega leczenie interdyscyplinarne w stomatologii. Wiemy, że więcej niż słowa powie obraz. Dlatego zamieszczmay efekty terapii p. Katarzyny, która w wieku 35 lat zdecydowała się na założenie aparatu samoligaturującego, za pomocą którego uporządkowaliśmy zgryz i przygotowaliśmy przestrzeń pod dwa implanty. W ten sposób ortodoncja pracowała ramię w ramię z implantologią, a cel był jeden – zdrowe, prawidłowo pracujące i pięknie wyglądające uzębienie. Oczywiście w planie leczenia doktor Gnach-Olejniczak uwzględniła także inne techniki: zastosowanie bondingu oraz rekonturowanie zebów w zakresie szkliwa. Dzięki połączeniu metod z kilku dyscyplin stomatologicznych powstał uśmiech, który… wywołuje w nas uśmiech zadowolenia.

Interdyscyplinarna stomatologia