Wybielanie

Zabiegi składające się na DFL® w znacznej mierze uwzględniają walory estetyczne takie jak np. kolor zębów. Zdrowe, lśniąco-białe zęby konotują wartości takie jak: "młodość", "siła", "sukces", "sympatia", będąc tym samym istotnym elementem naszej tożsamości i image.
Pacjenci biorący udział w DFL® oczekują nie tylko skuteczności, ale także wymiernych efektów w niedługim czasie, także jeśli chodzi o zabieg wybielania.

W Klinice UNIDENT UNION Dental Spa przeprowadza się go w dynamiczny sposób. Kluczem do jego powodzenia jest odpowiednie dobranie metody - dostosowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Posiadamy ponad 10 skutecznych systemów wybielających ("Power bleaching" - ZOOM, BEYOND, Laser Elexxion). Jeżeli zęby są trwale przebarwione lub gdy proces ten dotyczy pojedynczego zęba, można nakleić licówkę porcelanową, czyli cieniutki płatek porcelany. W Klinice UNIDENT UNION Dental Spa, zespól specjalistów nieustannie monitoruje kwestię bezpieczeństwa zabiegów wybielania zębów. Wyniki badań, testów i licznych wywiadów z Naszymi Pacjentami jednoznacznie dowodzą braku negatywnego oddziaływania na szkliwo zębów.

Śnieżno-białe zęby niczym hollywoodzki uśmiech, skraca dystans we wszystkich kontaktach interpersonalnych, warunkuje tym samym nasze powodzenie w życiu prywatnym jak i sukcesy zawodowe.

Czytaj więcej...

na zdjęciu: Monika Olejniczak, studentka stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, córka Iwony Gnach-Olejniczak