Katarzyna Leśniowska

na zdjęciu Katarzyna Leśniowska

Lekarz stomatolog Katarzyna Leśniowska to doświadczony stomatolog o kilkunastoletniej praktyce w zawodzie. Jest absolwentką Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytet Medyczny).

W klinice UNIDENT UNION Dental Spa zajmuje się szeroko pojętą stomatologią zachowawczą oraz pełnym spektrum leczenia kanałowego zębów, obejmującym między innymi zabiegi endodontyczne pod mikroskopem przebiegające na jednej wizycie. Wykonuje także najtrudniejsze zabiegi powtórnego leczenia kanałowego (re-endo) oraz projektuje i wykonuje odbudowy protetyczne zębów leczonych kanałowo.

Dr Katarzyna Leśniowska należy do zespołu kliniki, który realizuje interdyscyplinarne plany leczenia metodą Dental Face Lifitng®, stworzoną i opatentowaną przez dr Iwonę Gnach-Olejniczak, która stoi na czele zespołu.

W ramach interdyscyplinarnych terapii dr Leśniowska specjalizuje się w stomatologii estetycznej, do której zalicza się wykonywanie wysoko estetycznych licówek, koron i mostów porcelanowych. Realizuje zlecany przez dr Iwonę Gnach-Olejniczak program rekonstrukcji przedortodontycznej zębów (bondingi metodą non-prep, czyli bez dotykania tkanek zębów wiertłem).

Jako lekarz stomatolog doskonaliła wiedzę i umiejętności w trakcie licznych kursów i szkoleń z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej oraz estetycznej.

Ukończyła również podyplomową szkołę medycyny estetycznej.