Najnowocześniejsza pracownia tomografii komputerowej w Europie

Kodak 9500

Aparat tomograficzny do obrazowania 3D.

Wyjątkowe możliwości diagnostyczne. Jakość na której możesz polegać. Zaawansowany technicznie i jednocześnie prosty w obsłudze tomograf wiązki stożkowej Kodak 9500 pozwala na trójwymiarowe obrazowanie całej czaszki. Aparat został zaprojektowany specjalnie dla potrzeb diagnostycznych dentystów i chirurgów twarzowo-szczękowych. Urządzenie pozwala na szybką i niezawodną trójwymiarową analizę, której jakość jest gwarantowana przez wieloletnie doświadczenia firmy Kodak.

Obrazowanie 3D dużego obszaru.

Tomografia komputerowa wiązki stożkowej (CBCT) tworzy rzeczywiste trójwymiarowe obrazy umożliwiające postawienie pewnej diagnozy i opracowanie planu leczenia. Dwa tryby działania - pełna czaszka oraz szczęka i żuchwa pozwala na dostosowanie typu zdjęcia do rzeczywistych potrzeb lekarza. Krótki czas skanowania w połączeniu z szybką rekonstrukcją 3D pozwalają na niemal natychmiastowe przedstawienie wyników i zmniejszają znacznie czas poświęcony na badanie.

Bezpieczniejsze badanie. Nowe funkcje.

Kodak 9500 począwszy od zdjęć łuków zębowych, aż po obrazowanie twarzoczaszki, dzięki systemowi kolimacji wiązki, pozwala na takie ustawienia pola badania, aby pacjent za każdym razem otrzymywał najniższą dawkę. Oznacza to, że lekarz otrzymuje obrazy wysokiej jakości przy minimalnym ryzyku ponoszonym przez pacjenta. Jakość obrazowania w połączeniu ze specjalistycznym oprogramowaniem uprawnia do stwierdzenia, że aparat Kodak 9500 jest idealnym narzędziem do różnorodnych zastosowań, począwszy od zaawansowaną radiologię poprzez chirurgię aż do ortodoncji.

Wyjątkowa jakość i komfort pacjenta.

Nowoczesny wygląd oraz prosta obsługa odróżniają aparat Kodak 9500 od innych systemów pełnego obrazowania 3D. Pozycjonowanie naprzeciwko pacjenta pozwala na łatwiejszą komunikację z osobą badaną, a specjalna kolumna urządzenia umożliwia wykonywanie badań ludziom o różnej wysokości włączając to osoby na wózkach inwalidzkich. Szybka procedura skanowania minimalizuje ryzyko poruszenia się podczas badania i jest mniej stresująca dla pacjenta, co w efekcie pozwala na uzyskiwanie doskonałych radiogramów.

Proste oprogramowanie. Integracja z innymi produktami.

Aparat Kodak 9500 zapisuje swoje badania w międzynarodowym standardzie DICOM i w związku z tym może współpracować z innymi urządzeniami medycznymi. Przykładem takiej integracji jest połączenie aparatu z systemem archiwizacji zdjęć (PACS) lub z drukarkami medycznymi. Obrazy 3D mogą być eksportowane do aplikacji służących do projektowania zabiegów implantologicznych takich jak Simplant™ lub NobelGuide™. Jednocześnie oprogramowanie Kodak Dental Imaging System pozwala łatwe na przeglądanie i archiwizowanie badań.

Tomograf wiązki stożkowej K9500 - kluczowe cechy

  • Prosta obsługa i maksymalny komfort pacjenta,
  • Łatwy wybór nastaw ekspozycji,
  • Krótki czas rekonstrukcji 3D,
  • Zapis badania w formacie DICOM 3.0 i integracja z systemem DICOM,
  • Oprogramowanie pozwalające na przeglądanie badań 3D i projektowanie zabiegów implantologicznych,
  • Możliwość obrazowania struktur istotnych dla stomatologów i chirurgów szczękowo-twarzowych podczas jednego badania,
  • System szkoleń, wsparcie naszych inżynierów oraz pełna dwuletnia gwarancja.
PodglądZałącznikWielkość
Kodak 9500. Aparat tomograficzny do obrazowania3D429.91 KB

na zdjęciu: Weronika Pióro, asystentka implantologii i ortodoncji w UNIDENT UNION Dental Spa