Intraceuticals™

NOWOŚĆ! INTRACEUTICALS™

UKOCHANY ZABIEG GWIAZD W UNIDENT UNION DENTAL SPA!

Odmładzanie hiperbarycznym tlenem!

Madonna

 • Madonna stosuje ten zabieg przed każdym występem!
 • Zakochała się w nim Kim Kardashian!
 • Naomi Campbell ceni go za ratowanie skóry odwodnionej w czasie licznych podróży!
 • Z domu nie rusza się bez niego Eva Longoria!
 • Dziękują mu Gwyneth Palltrow, Katy Perry, Victoria Beckham, Fergie, Justin Timberlake...

INTRACEUTICALS™ to sposób na natychmiastową poprawę kondycji skóry. Bezpośrednio po zabiegu cera jest:

 • Nawilżona
 • Wygładzona i napięta – efekt powierzchniowego liftingu i wygładzenia drobnych zmarszczek
 • Po prostu młodsza

INTRACEUTICALS™

Co to jest INTRACEUTICALS™?

Intraceuticals™ to innowacyjna metoda wtłaczania w skórę kwasu hialuronowego za pomocą HIPERBARYCZNEGO TLENU, sprawdzonego w leczeniu ran i poparzeń. Tajemnicą skutecznośc Intraceuticals™ jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz ze składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, który wiąże wodę z otoczenia i utrzymuje w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą kwasu niskocząsteczkowego. Zabieg wykorzystuje infuzję – wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Dzięki tej technice:

 • ZABIEG JEST PRZYJEMNY I NIEINWAZYJNY JAK MASAŻ,
 • A JEDNOCZEŚNIE SKUTECZNY JAK MEZOTERAPIA I GŁOWA!

Jak wygląda zabieg?

Kwas hialuronowy i indywidualnie dobrane do potrzeb skóry serum przenikają w głąb skóry za pomocą specjalnego aplikatora, który po zbliżeniu do skóry na ok. 1 mmm wtłacza dobroczynne substancje, wykorzystując czysty tlen hiperbaryczny. Zabieg jest bezpieczny i praktycznie nie ma przeciwwskazań. Mogą go wykonywać zarówno kobiety ciężarne, jak i posiadacze skór problemowych.

Czas trwania zabiegu waha się od 75 do 90 minut.

Cztery rodzaje serum pozwalają zająć się czterema problemami skóry:

 1. Starzenie się – serum odmładzające Rejuvenate™
 2. Zmarszczki mimiczne (alternatywa dla botoxu) – serum Atoxelene™
 3. Przebarwienia- serum rozjaśniające Opulence™
 4. Trądzik, stany zapalne – serum Clarity™

Ad. 1

Zabieg odmładzający Rejuvenate™ poprawia jędrność skóry. Bezpośrednio po zabiegu widoczny jest efekt powierzchniowego wygładzenia (liftingu) i wypełnienia drobnych zmarszczek. Wskazany przy skórze poszarzałej, zmęczonej i wiotkiej, która utraciła jędrność.

Serum Rejuvenate™ ma w składzie kwas hialuronowy, witaminę A w głęboko penetrującej formie, stabilizowaną witaminę C, witaminę E, zapobiegającą zwężaniu naczyń krwionośnych zieloną herbatę, skwalen, aloes, bisabolol posiadający właściwości kojące, beta-glukan złożony z wielu jednostek glukozy oraz należący do grupy witamin B - pantenol.

Ad. 2

Zabieg Atoxelene™ dedykowany jest okolicom oczu i ust. Rozwiązuje problem zmarszczek mimicznych i jest uznawany za alternatywę dla botoxu. Redukuje nadmierną kurczliwość mięśni za sprawą opatentowanego kompleksu, przez co niweluje zmarszczki mimiczne. Można go łączyć z innymi preparatami Intraceuticals™.

Serum Atoxelene™ zawiera m.in kwas hialuronowy oraz hamujący skurcze mięśni Atoxelene.

Ad. 3

Zabieg rozjaśniający przebarwienia oraz plamy pigmentacyjne Opulence™ ogranicza nadmierne wydzielanie melaniny w skórze. Bezpośrednio po nim cera jest znacznie rozjaśniona, a przebarwienia zredukowane. Zabieg ma również działanie nawilżające i ujędrniające za sprawą kwasu hialuronowego.

Serum Opulence™ - zawiera kwas hialuronowy, witaminy A i E, zieloną herbatę, skwalen, botaniczny kompleks rozjaśniający (alfa arbutynę w najwyższym stężeniu, szczaw kędzierzawy i witaminę C).

Ad. 4

Zabieg CLARITY™ redukuje stany zapalne, złuszcza rogową warstwę naskórka, łagodzi podrażnienia oraz usuwa zanieczyszczenia. Przeznaczony jest zarówno do skór młodych (z trądzikiem młodzieńczym), jak i do skór dojrzałych, cierpiących na tzw. trądzik późny. W wersji Sensitive nadaje się także do skór wrażliwych oraz z trądzikiem różowatym.

Serum Clarity™ zawiera selen, przeciwzapalną fitosfingozynę, kwas alfa liponowy zwanym "eliksirem młodości", witaminy E i C, skwalen, kwas salicylowy, kwas hialuronowy oraz substancję przeciw podrażnieniom - SymRelief.


Metodę Intraceuticals ™ stosuje się w 35 krajach świata!

Wykonano dotąd ponad milion zabiegów!

Jedną z największych fanek hiperbarycznego tlenu jest Madonna, która stosuje Intraceuticals™ przed każdym występem.

Zobacz, jak INTACEUTICALS™ stosuje Michelle Peck, kosmetyczka Madonny i wielu gwiazd Hollywood

Zobacz, jak gwiazdy wyznają miłość zabiegowi INTRACEUTICALS™

Jak stosować INTRACEUTICALS™?

Dawka uderzeniowa to seria 6 zabiegów, wykonywanych raz na tydzień. Dla podtrzymania efektów kuracji można wykonywać zabieg 1-2 razy w miesiącu.

Zabieg sprawdza się doskonale jako tzw. zabieg lunchowy, nie pozostawia na skórze żadnych niepożądanych śladów. Pierwsze efekty są widoczne od razu, pełne – na drugi dzień.

Należy także do grupy zabiegów bankietowych, daje szybki i wyraźny efekt poprawy wyglądu skóry przed „wielkim wyjściem”. Można więc stosować go okazjonalnie. Po zabiegu na skórze bardzo dobrze rozprowadza się i długo utrzymuje się makijaż. Dlatego Intraceuticals™ jest jednym z najczęściej polecanych zabiegów przez makijażystów gwiazd.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, wręcz przyjemny. Wtłaczanie składników aktywnych za pomocą hiperbarycznego tlenu przypomina delikatny masaż.

Czy INTRACEUTICALS™ jest także dla mężczyzn?

Intraceuticals™ to zabieg lubiany przez mężczyzn, ponieważ większość z nich nie przepada za inwazyjnymi metodami dbania o urodę. Panowie są za to fanami masażu, a właśnie z takimi doznaniami kojarzą się im zabiegi z hiperbarycznym tlenem. Wielu z nich zasypia w trakcie zabiegów Intraceuticals™.

Mało śpią, dużo pracują.

Zobacz, jak modelki korzystają z INTRACEUTICALS™

Eva Longoria