Pielęgnacja domowa Cell Fusion C

Cell Fusion C, czyli kosmeceutyki skoncentrowane na głębokiej penetracji składników aktywnych dostępne we Wrocławiu w klinice UNIDENT UNION Medycyna Estetyczna.

Cell Fusion C

Cell Fusion C to innowacyjne produkty do pielęgnacji domowej, rekomendowane przez lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów oraz chirurgów plastyków. Linia kosmetyczna powstała w Korei Południowej, należy do Spa Media Group, firmy uznanej za najbardziej nowoczesną i wiodącą na rynku azjatyckim.

Tajemnicą sukcesu kosmeceutyków Cell Fusion C jest system transportowania składników aktywnych w głąb skóry za pomocą technologii podwójnego liposomu TDDS (Trans Dermal Delivery System). Składniki aktywne zawarte w kosmetykach zamykane są w podwójnej liposomalnej otoczce, która uwalnia je dopiero w głębszych warstwach naskórka. Dzięki temu nie dochodzi do ich rozpadu i utlenienia na powierzchni skóry. Nanotechnologia stosowana w laboratorium Cell Fusion C zapewnia wyższą skuteczność przenikania składników aktywnych w porównaniu do tradycyjnych kosmetyków. Produkty tej marki skoncentrowane są na działaniu antyoksydacyjnym, regeneracyjnym i pobudzającym aktywność komórkową. Ze względu na dużą skuteczność w odbudowie uszkodzeń naturalnej bariery ochronnej skóry są rekomendowane po zabiegach medycyny estetycznej i kosmetologii.

Ulitimate Laser Rejuvenation

W klinice UNIDENT UNION Medycyna Estetyczna polecamy naszym pacjentom m.in. linię Cell Fusion C Ultimate, która posiada w składzie opatentowany system czynników wzrostu naskórka i wykazuje silne działanie antystarzeniowe, a jej produkty z powodzeniem stosowane są po zabiegach medycyny estetycznej.

Ultimate Laser Rejuvenation Mist

Ultimate Laser Rejuvenation Mist

Szczególnie często sięgamy w naszej praktyce po Cell Fusion C Ultimate Laser Rejuvenation Mist, mgiełkę o właściwościach przyspieszających regenerację skóry, która szczególnie sprawdza się po zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Mgiełka daje natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, koi i łagodzi podrażnienia. Jest bogata w proteiny, czynniki wzrostu, minerały, wyciągi roślinne o właściwościach przeciwzapalnych. Wchodząca w jej skład adenozyna pobudza syntezę włókien kolagenowych oraz redukuje zmarszczki mimiczne. Linię Ultimate tworzą także krem, ampułka z silnie skoncentrowanymi czynnikami wzrostu EGF 30% oraz maska regeneracyjna.

Derma Blemish Balm z filtrem SPF 21

Derma Blemish Balm z filtrem SPF 21

Derma Blemish Balm z filtrem SPF 21 to kolejny sprzedażowy przebój w ofercie marki Cell Fusion C w naszej klinice. Fluid został zaprojektowany do walki z niedoskonałości na skórze związanymi z trądzikiem różowatym, bliznami i przebarwieniami. Potrójna formuła preparatu rozjaśnia przebarwienia, opóźnia procesy starzenia i chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV. W klinice UNIDENT UNION Medycyna Estetyczna szczególnie chętnie stosujemy Derma Blemish Balm po zabiegach laserowych i zalecamy jego używanie pacjentom po laseroterapii.

CMS Papaya Granule Peels

CMS Papaya Granule Peels

Pacjenci UNIDENT UNION Medycyna Estetyczna cenią peeling enzymatyczny CMS Papaya Granule Peels, ponieważ jest tolerowany nawet przez najbardziej wrażliwe skóry. Daje głębokie oczyszczenie skóry bez ryzyka podrażnień. Jego skład to nie tylko ekstrakt z papai, lecz także, jak zawsze, witamina C oraz minerały. Peeling na bazie papai delikatnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza i dobrze nawilża, a dodatkowo normalizuje pracę gruczołów łojowych, poprawia jędrność i elastyczność skóry.

na zdjęciu: Natalia Siwiec, pacjentka UNIDENT UNION Dental Spa Medycyna Estetyczna