CACI - nie inwazyjny lifting twarzy!

Urządzenie CACI Synergy, zwane inaczej niechirurgicznym liftingiem, nieinwazyjnie poprawia kondycję mięśni i skóry, sprawiając tym samym, że skóra staje się pełna blasku i witalności. CACI może stanowić prewencję procesu starzenia albo zaawansowaną technologicznie terapię przeciwstarzeniową. Efektami zabiegowymi jest wyraźny lifting twarzy oraz reedukacja mięśni, co niweluje wiotkość skóry. Za pomocą CACI poprawimy widocznie owal twarzy, spłycimy drobne zmarszczki, wymodelujemy owal twarzy. Dodatkowe funkcje urządzenia wspomagają także terapie skóry wrażliwej, odwodnionej i problematycznej. Zabieg CACI dostępny jest w najbardziej renomowanych SPA oraz klinikach medycyny estetycznej na całym świecie, jest ulubioną procedurą wielu gwiazd jak: Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Kim Kardashian.

Jak działa CACI?

Synergia mikroprądów ze światłem LED gwarantuje widoczny i długotrwały rezultat zabiegowy. Urządzenie to wykorzystuje mikroprądy o częstotliwości mniejszej niż 1Hz. Dzięki zastosowanej technologii oraz odpowiednio dobranym parametrom zabieg jest całkowicie bezbolesny i komfortowy. Natężenie zastosowanych w urządzeniu mikroprądów jest zbliżone do tych, które na co dzień wytwarzają nasze mięśnie, dlatego nie odczuwamy żadnego bólu i dyskomfortu. Podczas zabiegu nie dochodzi do powstania żadnych widocznych skurczów mięśni twarzy, mikroprądy działają reedukująco na mięśnie i w ten sposób uzyskuje się pożądany efekt liftingu twarzy.Satysfakcjonujące efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, koloryt skóry ulega wyraźnej poprawie, drobne zmarszczki i bruzdy ulegają wypłyceniu.

Moduły CACI

Facial Toning

Facial Toning napina rozciągnięte i mało sprężyste mięśnie twarzy, powierzchnia skóry zostaje wygładzona, spłyceniu ulegają drobne zmarszczki. Wykorzystanie w zabiegu podwójnej elektrody zwiększa oddziaływanie na mięsień, a zastosowanie T-wałeczka silnie i zauważalnie ujędrnia owal twarzy. Efekt jest spektakularny, a jednocześnie jest bardzo naturalny.

Hydratone — nawilżanie i odmładzanie

Hydrotone to połączenie działania elektrod z Hydro Maską- przewodzącą prądy, silikonowo- żelową maską, która wykazuje silne działanie nawilżające. Podczas zabiegu kulkowe elektrody delikatnie masują twarz, jednocześnie maska zostaje naładowana elektrycznie, co wzmacnia efekty zabiegowe. Mikroprądy dostarczane przez rolki do skóry uzupełniają potencjał bioelektryczny w mięśniach twarzy, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne oraz jędrne.

Jowl Lift — modelowanie owalu twarzy

W module Jowl Lift skupiamy się na dolnym piętrze twarzy, pracujemy głównie na takich mięśniach jak: mięsień obniżający kąt ust, mięsień okrężny ust, mięsień policzkowy oraz śmiechowy. Praca z użyciem mikroprądów na tych mięśniach stymuluje ich reedukację, a tym samym lift i ujędrnienie skóry dolnego piętra twarzy.

Eye Revive — pielęgnacja okolicy oka

Eye Revive skupia się na okolicy oka, zabieg jest kilkustopniowy, jednym z etapów zabiegu jest praca na masce silikonowo-żelowej z substancjami aktywnymi. Połączenie ruchów drenujących wraz z reedukacją mięśni przynosi widoczne efekty wygładzenia tzw. kurzych łapek oraz niwelowania obrzęków oraz zasinień, poprzez usprawnienie przepływu żylnego oraz limfatycznego.

Jak wyglada zabieg?

Początkowo zostaje przeprowadzony szczegółowy wywiad medyczny z Pacjentem w celu wykluczenia ewentualnych przeciwskazań. Następnie Kosmetolog wraz z Pacjentem ustala moduł pracy CACI, po czym zostaje przeprowadzony demakijaż, w kolejnym etapie zostaje przeprowadzony zabieg. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a wręcz przyjemny. Zabieg CACI polega na przykładaniu do ciała Pacjenta elektrod, które przewodzą pulsacyjny prąd stały o wysokiej częstotliwości. Emitowane mikroprądy pobudzają mięśnie do odbudowy, stymulują syntezę nowych włókien elastynowych i kolagenowych, prowadząc tym samym do liftingu skóry. Wskutek oddziaływania mikroprądów na skórę do wnętrza komórek dostarczana jest energia, która odbudowuje, ujędrnia i regeneruje skórę. Choć po pierwszym zabiegu efekty są silnie widoczne, wyeliminowane zostają drobne zmarszczki oraz bruzdy, zalecane jest przeprowadzenie serii zabiegowej (10-15 zabiegów) w celu utrwalenia efektu. Niechirurgiczny lifting mięśni CACI powtarza się raz lub dwa razy w tygodniu. Po zabiegu Kosmetolog aplikuje dobrany do indywidualnych potrzeb serum i krem.

Wskazania

 • zmarszczki mimiczne (kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe),
 • zmniejszona gęstość i elastyczność skóry,
 • utracone proporcje twarzy,
 • opadający owal twarzy,
 • zmarszczki, obrzęki okolicy oka.

Przeciwwskazania

 • ciąża, okres karmienia piersią,
 • choroby nowotworowe,
 • elektroniczne i metalowe implanty,
 • rozrusznik serca,
 • choroby serca,
 • choroby mięśniowe,
 • epilepsja.

Jeśli pragniecie Państwo osiągnąć spektakularne efekty liftingu, poprawy owalu twarzy, niwelowania drobnych zmarszczek bez ingerencji chirurgicznej, zabiegów z użyciem igły to serdecznie zapraszamy do naszych specjalistów na zabieg CACI. Mikroprądy o określonych parametrach silnie zastymulują nasze mięśnie do pracy dając efekt naturalnego, nieprzerysowanego liftingu twarzy.