HydraFacial Światowy HIT w pielęgnacji - ulubiony zabieg gwiazd Hollywood!

Hydrafacial MD nie bez powodu stał się ulubionym zabiegiem gwiazd, cieszy się uznaniem wśród światowych sław takich jak Cameron Diaz, Beyonce, Matthew McConaughey a także Paris Hilton! To najnowocześniejsza technologia w kosmetologii HI-TECH, która opiera się na wspólnym działaniu trzech składowych: mechanicznym złuszczaniu, działaniu wielofunkcyjnych serów oraz stymulacyjnym efekcie próżni. Żadne inne urządzenie na świecie nie pozwalało wcześniej na wykonanie całej serii zabiegów (odmładzanie, lifting, nawilżenie i oczyszczanie) podczas jednej wizyty. Eksfoliacja mechaniczna przy pomocy jednorazowych końcówek HydroPeel z jednoczesną hydratacją aktywnymi substancjami, tworzą kompleksowe i stymulujące połączenie na wszystkich poziomach skóry, które zapewnia mechaniczne złuszczenie naskórka z jednoczesnym nasyceniem skóry serum. W zależności od potrzeb skóry, zabieg może zostać rozszerzony o aplikację dedykowanego roztworu kwasów, substancji rozjaśniających lub czynników wzrostu, które pod dużym ciśnieniem przedostają się do głębokich warstw naskórka.

Na czym polega zabieg HydraFacial?

Zabieg mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial polega na usunięciu martwych komórek oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych dobranych do problemu skóry o działaniu oczyszczającym, nawilżającym, nawadniającym i odmładzającym. Podczas zabiegu, kiedy złuszczona zostaje wierzchnia warstwa naskórka, specjalna końcówka pozwala głębiej dotrzeć substancjom aktywnym. Ogromną zaletą systemu HydraFacial jest możliwość łączenia zabiegu złuszczania mechanicznego z peelingami chemicznymi.

Przebieg zabiegu

 1. Eksfoliacja – czyli złuszczenie zrogowaciałego naskórka z użyciem preparatu ACTIV-4™, który oczyszcza i nawilża. Złuszczając warstwę rogową naskórka, serum przygotowuje skórę do głębszego oczyszczania.
 2. Peeling chemiczny – czyli aplikacja mieszanki kwasu glikolowego i salicylowego, zastosowanie stężenia kwasów dobierane jest indywidualnie w zależności od problemu skórnego (trądzik, przebarwienia lub redukcja zmarszczek)
 3. Ekstrakcja zaskórników – z zastosowaniem preparatu BETA-HD™. Jest idealny dla skóry tłustej, mieszanej ze skłonnością do występowania trądziku. Ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.
 4. Zaaplikowanie serum – serum BRITENOL® na przebarwienia i plamy pigmentacyjne lub DERMABUILDER™ z aktywnymi peptydami korygującymi głębokie zmarszczki.
 5. Nawilżenie – preparatem ANTIOX-6™, który ma działanie przeciwutleniające, wzbogaca skórę w witaminy i mikroelementy. Intensywnie nawilża i chroni skórę oraz stymuluje procesy regeneracyjne.

Zalecana seria zabiegów

Aby poprawić wygląd drobnych lub głębokich zmarszczek, przebarwień skóry oraz cery trądzikowej, zaleca się przeprowadzenie serii 6 zabiegów (1 zabieg w tygodniu). Efekt zabiegu utrzymuje się ponad 7 dni. Dla podtrzymania efektu nawilżonej skóry zabieg należy powtarzać 1 raz miesiącu.

Efekt

Hydrafacial zapewnia dostrzegalne i wyczuwalne bezpośrednio po zabiegu rezultaty. Po jednokrotnym wykonaniu zabiegu skóra jest odświeżona, nawilżona, rozświetlona oraz wygładzona. Efekt utrzymuje się 7 dni. Po wykonaniu serii zabiegów, można spodziewać się wyraźnej poprawy napięcia skóry , zmniejszenia widoczności drobnych zmarszczek, jak również rozjaśnienia drobnych przebarwień. Po serii zabiegów HydraFacial MD znacznej poprawie ulega ogólna kondycja skóry, szczególnie cery trądzikowej, nadmiernie przesuszonej lub przetłuszczającej się.

Wskazania do zabiegu

 • Oczyszczenie z zalegającej warstwy rogowej naskórka
 • Redukcja zaskórników
 • Zwężenie porów
 • Nawilżenie
 • Dogłębne oczyszczenie
 • Odblokowanie porów
 • Regulacja wydzielania sebum
 • Spłycenie blizn
 • Poprawa mikrokrążenia - dotlenienie skóry

Przeciwwskazania

 • Choroba nowotworowa.
 • Oparzenia słoneczne.
 • Naruszenie ciągłości skóry.
 • Silne stany zapalne (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca).
 • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych.

Zalecenia po zabiegu

Po zabiegu należy stosować kremy z filtrem oraz domową pielęgnację, którą w trakcie wizyty zostanie dobrana przez kosmetologa.

Zapraszamy na nieodpłatną konsultację online www.illustre.clinic