Mezoterapie dłoni

MEZOTERAPIE DŁONI

Coraz częściej coraz większą uwagę poświęcamy pielęgnacji naszych dłoni. Ale dobry krem, maski, a nawet ochrona przeciwsłoneczna i wykonywanie czynności domowych w rękawiczkach, to tylko podstawowa dbałość o dłonie i nie wystarczy, żeby na długo zachować ich młody wygląd! Skóra na dłoniach, wraz z mijającym czasem bardzo szybko robi się szorstka, poszarzała, a zmarszczki są coraz bardziej widoczne, właśnie dlatego tak często „niedopielęgnowane” dłonie tak źle korespondują z zadbaną skórą twarzy, na której pielęgnację przeznaczamy dużo więcej czasu. Tymczasem dłonie potrzebują dokładnie takiej samej troski i podobnych profesjonalnych zabiegów – w tym mezoterapii. Odpowiednio dobrane i zaplanowane w czasie mezoterapie mogą nie tylko zapobiec szybkiemu starzeniu się skóry dłoni, ale przede wszystkim w cudowny sposób cofnąć czas i odmłodzić dłonie o ładnych parę lat.

W UNIDENT UNION Medycyna Estetyczna wiemy, że dłonie to bardzo wymagająca pod względem pielęgnacji partia ciała. Zachowanie dłoni w dobrej kondycji, tak by nie zdradzały wieku, wymaga profesjonalnego podejścia. Do naszej oferty mezoterapii na dłonie włączamy tylko najlepsze preparaty, dedykowane tej partii ciała. Czy dają dobre efekty? Spójrzcie na dłonie naszego zespołu!

Dr Iwona Gnach-Olejniczak, kreator UNIDENT UNION Medycyna Estetyczna:  „Muszę pochwalić moje pacjentki, bo zauważyłam, że coraz częściej, z dużo większą atencją podchodzą do pielęgnacji dłoni. Z uwagą i troską dobieramy preparaty, które polecamy do mezoterapii dłoni: tak, żeby były możliwie najskuteczniejsze i dawały szybkie efekty.” 

Jak działają mezoterapie na dłonie?

Nawilżają skórę dłoni – kwas hialuronowy zawarty w preparatach głęboko nawilża skórę, która staje się jedwabista i miękka w dotyku. Intensywnie nawilżona skóra to mniej zmarszczek.

Odnawiają skórę dłoni – preparaty do mezoterapii dłoni zawierają precyzyjnie dobrane składniki, które działają na komórki skóry stymulująco, dzięki temu dochodzi do produkcji kolagenu, elastyny i naturalnego kwasu hialuronowego – czyli substancji odpowiedzialnych za napięcie, jędrność i elastyczność skóry. 

Poprawiają ogólną kondycję skóry dłoni: dzięki zawartych w preparatach witaminach, aminokwasach, minerałach, po zabiegach mezoterapii skora na dłoniach jest rozjaśniona, nabiera blasku i jest gładka i miękka w dotyku.

 

Rodzaje mezoterapii na dłonie wykonywanych w Unident Union Medycyna Estetyczna

 

Ważne przed zabiegiem 

Zabiegi mezoterapii na dłonie nie wymagają specjalnego przygotowania.

Jak wygląda zabieg mezoterapii na dłonie?  

Zabieg polega na podaniu preparatu do skóry odpowiednią metodą: 

  • Śródskórną/grudkową, która polega na ostrzyknięciu wybranej okolicy oka specjalną krótką igłą, w efekcie skóra pokryta jest drobnymi grudkami (depozyt preparatu), które wchłaniają się po kilku dniach
  • Pistolet do mezoterapii – w Unident Union Medycyna Estetyczna stosujemy FENIX CARBOXYTHERAPY, pistolet pneumatyczny do karbosyterapii. Dzięki temu nasze zabiegi karboksy-mezoterapii mają 30% większą skuteczność. Urządzeniem wprowadzamy w głąb skóry koktajle do mezoterapii.

Ważne po zabiegu 

Zabiegi mezoterapii nie wymagają od pacjenta rezygnowania z codziennych aktywności. Po zabiegu należy przestrzegać zalecanej przez naszego specjalistę pielęgnacji domowej, która ma znaczący wpływ na utrzymanie efektów zabiegów. Efekty zabiegu uzależnione są od holistycznego podejścia pacjenta do problemu – najlepsze rezultaty można osiągnąć, stosując wysoką ochronę przeciwsłoneczną, zalecana pielęgnację domową, ochronę skóry podczas wykonywanie prac domowych w rękawiczkach.

Rekomendowana liczba zabiegów

Liczba rekomendowanych zabiegów jest uzależniona od stosowanego preparatu.

Odczuwalność zabiegu

Przed zabiegiem stosujemy znieczulanie miejscowe, dlatego zabiegi mezoterapii w Unident Union Medycyna Estetyczna są praktycznie nieodczuwalne. 

Przeciwwskazania

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Alergie na składniki aktywne, zawarte w preparacie
  • Stany zapalne
  • Cukrzyca nieunormowana
  • Skłonność do bliznowców i zwłóknień
  • Choroby nowotworowe

Bezpieczeństwo 

W UNIDEN UNION Medycyna Estetyczna pracujemy na sprowadzonych, bezpiecznych preparatach renomowanych firm. 

Czy wiesz, że...?

Pierwszym objawem starzenia się skóry jest ich permanentne przesuszenie. Nadmierna suchość powinna więc być sygnałem, że czas na wizytę u eksperta medycyny estetycznej i poddanie skóry dłoni nawilżająco-rewitalizującej mezoterapii.

na zdjęciu Natalia Siwiec - pacjentka UNIDENT UNION Dental Spa Medycyna Estetyczna