Iwona Gnach-Olejniczak

na zdjęciu Iwona Gnach-Olejniczak

Board Certified, American Academy of Aesthetic Medicine

Lekarz medycyny estetycznej certyfikowany przez prestiżową Amerykańską Akademię Medycyny Estetycznej, której elitarny dyplom certyfikacyjny jest uznawany za najwyższy, specjalistyczny program naukowy z zakresu medycyny estetycznej na świecie i potwierdza zaawansowaną wiedzę oraz umiejętności praktyczne w tej dziedzinie.

Członkini Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, uczestniczka wielu szkoleń i kongresów medycyny estetycznej na całym świecie.

Od ponad 10 lat projektuje i wykonuje zabiegi estetyczne w klinice UNIDENT UNION Dental Spa Medycyna Estetyczna we Wrocławiu, gdzie stworzyła zespół lekarzy i kosmetologów o najwyższych kompetencjach. Specjalista od zaawansowanych metamorfoz rysów twarzy.

Zwolenniczka holistycznego odmładzania i kompleksowego kondycjonowania skóry za pomocą terapii łączonych. Skoncentrowana na cofaniu i zatrzymywaniu zegara biologicznego skóry („efekt 10 lat mniej”). Stawia na naturalne efekty – wykonuje najbardziej zaawansowane zabiegi wolumetryczne z zastosowaniem kwasu hialuronowego, w tym zabiegi modelowania ust i rysów twarzy bez ryzyka nadkorekcji.

Opatentowała w Polsce Dental Face Lifting®, metodę dającą trwały efekt poprawy rysów twarzy za sprawą zintegrowania zabiegów stomatologicznych z medycyną estetyczną. Jeden z najbardziej znanych ortodontów w Polsce w dziedzinie ortodoncji dorosłych, mającej wpływ na rysy całej twarzy. Pacjentami kliniki dr Iwony Gnach-Olejniczak są osoby znane z pierwszych stron gazet, aktorzy, sportowcy, politycy, biznesmeni.