Metamorfoza Agnieszki i Mariusza

Państwo Agnieszka i Mariusz Skarupińscy, pacjenci UNIDENT UNION Dental Spa, zdecydowali się na założenie aparatów ortodontycznym jeszcze w okresie narzeczeństwa. Leczenie zgryzów zakochanej pary trwało około roku, a jego efekty, narzeczeni już jako młoda para prezentowali z dumą na ślubnym kobiercu. W prezencie ślubnym klinika zorganizowała dla nich nietypową sesję fotograficzną...

Metamorfoza Agnieszki i Mariusza

Metamorfoza Agnieszki i Mariusza

Leczenie ortodontyczne zaprojektowała i prowadziła dr Iwona Gnach-Olejniczak. W obu przypadkach stomatolog zastosowała techniki wykluczające usuwanie zębów i założyła zakochanej parze aparaty samoligaturujące Damon. Zwłaszcza uzębienie Pana Mariusza wymagało metamorfozy. Przed leczeniem pacjent pokazywał niewiele zębów w uśmiechu, przez wadę zgryzu jego usta były wąskie, a kąciki opadały smutno ku dołowi. Dzięki autorskim technikom ortodontycznym osiągnięto nie tylko nowy zgryz i uśmiech pełen harmonijnie ustawionych zębów, także usta pacjenta stały się pełniejsze i bardziej „pogodne” w kształcie.

Metamorfoza Mariusza

Metamorfoza Mariusza

Leczenie ortodontyczne aparatem samoligaturującym pani Małgorzaty zajęło ok. 12 miesięcy.

Metamorfoza Agnieszki

Metamorfoza Agnieszki

Dr Iwona Gnach-Olejniczak miała okazję utrwalić efekty swojej pracy na wyjątkowych fotografiach. W prezencie ślubnym klinika zaprosiła młodą parę do kliniki na sesję zdjęciową z przymrużeniem oka.