Metamorfoza Pani Beaty

Beata Ledwoń, pacjentka UNIDENT UNION Dental Spa (finalistka Drzwi Otwartych zorganizowanych w klinice wraz z portalem Wizaż.pl) poddana została terapii DFL®, która polega na łączeniu zabiegów  interdyscyplinarnej stomatologii z medycyną estetyczną w celu poprawy rysów twarzy i odmłodzenia.

Metamorfoza Pani Beaty

W części stomatologicznej osiowym zabiegiem, za pomocą którego odbudowano i udoskonalono kształt zębów oraz poprawiono linię uśmiechu, był bonding kompozytem światłoutwardzalnym. Podwójna technika odbudowy siekaczy i kłów umożliwiła na uzupełnienie ubytków próchnicowych, które w drugiej fazie przeszły płynnie w estetyczne licówki kompozytowe. Licówki zostały wykonane z wolnej ręki na fotelu stomatologicznym w zakresie górnych zębów od 1 do 3. Przypadek Pani Beaty pokazuje, że doświadczony stomatolog potrafi za pomocą niedrogich metod odbudować prawidłową architekturę uśmiechu i poprawić wygląd oraz samopoczucie pacjenta.

Metamorfoza Pani Beaty

Pozostałe etapy Dental Face Liftingu® z zakresu zintegrowanej stomatologii i medycyny estetycznej: wybielanie gabinetowe, wybielanie nakładkowe, konturowanie, odświeżenie konturu i nawilżenie ust za pomocą kwasu hialuronowego.

Metamorfoza Pani Beaty

Metamorfoza Pani Beaty