Metamorfoza Pani Julii

Julia Mraczkowska, pacjentka UNIDENT UNION Dental Spa (finalistka Drzwi Otwartych przeprowadzonych w klinice wraz z portalem Wizaż.pl) poddana została terapii Dental Face Liftingu®, która łączy  zabiegi interdyscyplinarnej stomatologii z medycyną estetyczną. Celem DFL® jest poprawa rysów twarzy, a w przypadku osób dojrzałych także odmłodzenie wyglądu twarzy.

Metamorfoza Pani Julii

Pierwotny kształt zębów odtworzono za pomocą bonding kompozytem światłoutwardzalnym. Metodę zastosowano w bardzo niewielkim zakresie na powierzchni siecznej. Bonding płynnie przeszedł następnie we własną powierzchnię zębów. Metoda nie wiązała się z ingerencją w tkanki zębów. Licówki kompozytowe zostały połączone adhezyjnie po delikatnym wytrawieniu powierzchni zęba w celu usunięcia osłonki nabytej. Dr Iwona Gnach-Olejniczak zastosowała także rekonturowanie w obrębie szkliwa, aby zniwelować rotacje w zakresie zębów dolnych. Dzięki wygładzeniu powierzchni siecznych za pomocą krążków ściernych osiągnięto harmonijny efekt.

Metamorfoza Pani Julii

Pozostałe elementy Dental Face Liftingu® to zabiegi z zakresu zintegrowanej stomatologii i medycyny estetycznej: wybielanie gabinetowe, wybielanie nakładkowe, odświeżenie konturu i nawilżenie ust za pomocą kwasu hialuronowego.

Metamorfoza Pani Julii

Metamorfoza Pani Julii

Metamorfoza Pani Julii