Zabieg Ossential Ultra Hydration by ZO SKIN HEALTH

Marka ZO® Skin Health to przełomowe odkrycie w dziedzinie pielęgnacji skóry. Twórca kosmetyków, dr Zein Obagi, światowej sławy dermatolog opracował nowatorskie podejście do pielęgnacji skóry twarzy i szyi. Przez kilkadziesiąt lat praktyki badał zastosowanie różnych preparatów na skórze pacjentów i to pozwoliło mu na stworzenie unikatowych protokołów dla każdego rodzaju cery.
W bogatym portfolio ZO® znajdują się preparaty, którymi możemy objąć takie problemy, jak przebarwienia, trądzik, trądzik różowaty, nadwrażliwość i oczywiście starzenie się skóry.

Oprócz pielęgnacji domowej, Dr Zein Obagi opracował preparaty do pielęgnacji gabinetowej. Zabieg Ossential Ultra Hydration to zastrzyk nawilżenia i młodości dla przesuszonej skóry. Dzięki wykorzystaniu substancji aktywnych zawartych w preparatach  tj.: witaminy E i A, retinolu oraz mieszaniny enzymów naprawczych DNA dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego. Skóra natychmiast staje się ultra nawilżona, elastyczna i promienna a przebarwienia – mniej widoczne.

Przygotowanie do zabiegu.

Zabieg Ossential Ultra Hydration nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadzi konsultację podczas której oceni stan Twojej skóry oraz dobierze odpowiedni dla jej potrzeb protokół zabiegowy.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem zabiegu jest łagodne oczyszczenie skóry przy użyciu preparatu nawilżającego oraz delikatne złuszczenie naskórka w celu usunięcia zanieczyszczeń. Ekstrakt z morwy, lukrecji, mącznicy lekarskiej oraz kwas kojowy i mlekowy idealnie przygotowują skórę na trójstopniowy proces resurfacingu skóry, który ma zapewnić promienną, wygładzoną skórę o zdrowym kolorycie i zredukować widoczność drobnych linii i zmarszczek. W kolejnym kroku kosmetolog aplikuje nawilżający żel ZO Aloe hydra z ogórkiem i rumiankiem. Pomoże to schłodzić naszą skórę i dać jej prawdziwe ukojenie. Na tak przygotowanej skórze wykonywany jest masaż punktowy, który rozluźnia napięte mięśnie twarzy i zapewnia odprężenie.

Finałem zabiegu jest zastosowanie enzymów naprawczych DNA, substancji nawilżających i filtra przeciwsłonecznego wzbogaconego naturalną melaniną. 

W efekcie skóra jest rewelacyjnie oczyszczona, ujędrniona, wzmocniona i odpowiednio chroniona.

Zabieg ten zalecany jest dla osób w każdym wieku. Można go stosować przez cały rok.

 

WSKAZANIA

EFEKTY ZABIEGU

Czas trwania zabiegu : 60 min 

Rekomendowana ilość zabiegów: 3-5 zabiegów

Efekt : Natychmiastowy

Po zabiegu: Skóra może być delikatnie zaczerwieniona, objaw ten ustępuje samoczynnie po kilkunastu minutach po zabiegu.