Promocje

Black Friday - promocja na zabiegi Onda i Caci

NIE MAMY DOŚĆ I PRZEKAZUJEMY DLA WAS KOLEJNE PROMOCJE Z OKAZJI BLACK FRIDAY W ILLUSTRE BY UNIDENT UNION!

PRZEZ NAJBLIŻSZE 24 GODZINY -50% NA ZABIEGI ONDA I CACI

CIAŁO

ONDA - urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię mikrofali CoolwavesTM, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób powodują jej redukcję, a także ujędrnienie skóry. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty są zauważalne już po jednym zabiegu, po którym Pacjent może od razu wrócić do codziennej aktywności. Jeśli Twoim marzeniem jest zredukowana tkanka tłuszczowa, zmniejszony cellulit i wyszczuplona sylwetka – KONIECZNIE WYBIERZ TĘ OPCJĘ!

CENA PRZED PROMOCJĄ 3200 zł
CENA PROMOCYJNA -50% to 1600 zł!

TWARZ

Urządzenie CACI wykorzystuje mikroprądy ze światłem LED w technologii S.P.E.D. Simultaneous Photo Electrical Delivery - działając ujędrniająco na skórę podczas zabiegu liftingu - napina rozciągnięte i mało sprężyste mięśnie twarzy, dzięki czemu wygładza się skóra i spłycają zmarszczki. Jeśli marzysz o ujędrnieniu mięśni twarzy, pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyn, spłyceniu zmarszczek i drobnych linii - KONIECZNIE WYBIERZ TĘ OPCJĘ!

CENA PRZED PROMOCJĄ 850 zł
CENA PROMOCYJNA -50% to 425 zł!


UWAGA!
Promocja dostępna jest tylko do jutra do godziny 20:00, więc nie zwlekaj i zadzwoń, abymwykupić wybraną przez Ciebie opcję! Na stronie www.unidentunion.pl znajdziesz pełen wykaz promocyjnego cennika! Na wykorzystanie zakupionego zabiegu będziesz mieć aż 3 miesiące!

Skontaktuj się z nami!
71 328 12 12
blackfriday@unidentunion.pl
Napisz do nas w wiadomości prywatnej!

Regulamin promocji „Black Friday”

Black Friday - promocja na zabiegi Hydrafacial i Peelingi medyczne

NIE MAMY DOŚĆ I PRZEKAZUJEMY DLA WAS KOLEJNE PROMOCJE Z OKAZJI BLACK FRIDAY W ILLUSTRE BY UNIDENT UNION!

PRZEZ NAJBLIŻSZE 24 GODZINY – 50% NA ZABIEGI HYDRAFACIAL I PEELINGI MEDYCZNE

HYDRAFACIAL

To najnowocześniejsza technologia w kosmetologii HI-TECH, która umożliwia jednoczesne dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz odmłodzenie skóry. Łączy trzy technologie: bezkryształową mikrodermabrazję, wielofunkcyjne substancje aktywne oraz zasysanie próżniowe. Jeśli marzysz o oczyszczonej, nawilżonej i promiennej cerze - TO PROMOCJA DLA CIEBIE!

CENA PRZED PROMOCJĄ 900 zł
CENA PROMOCYJNA -50% to 450 zł!

PEELINGI CHEMICZNE

Zdolności anti-aging peelingów ujawniają się już podczas ich powierzchniowego działania – peelingi rozluźniają powiązania między komórkami naskórka i powodują oddzielenie się keranocytów, czyli martwych komórek, mobilizując jednocześnie powstawanie nowych, żywych komórek. Dzięki takiemu działaniu skóra staje się grubsza i bardziej odporna na starzenie, drobne zmarszczki są wygładzane. Nowoczesne peelingi wnikają głębiej, podrażniając i częściowo niszcząc komórki skóry, wywołują procesy naprawcze. W efekcie Twoja skóra młodnieje! Czy marzysz o tym? – KONIECZNIE WYBIERZ TĘ OPCJĘ!

CENA PRZED PROMOCJĄ 400 zł
CENA PROMOCYJNA -50% to 200 zł!


UWAGA!
Promocja dostępna jest tylko do jutra do godziny 20:00, więc nie zwlekaj i zadzwoń, aby wykupić wybraną przez Ciebie opcję! Na stronie www.unidentunion.pl znajdziesz pełen wykaz promocyjnego cennika! Na wykorzystanie zakupionego zabiegu będziesz mieć aż 3 miesiące!


Skontaktuj się z nami!
71 328 12 12
blackfriday@unidentunion.pl
Napisz do nas w wiadomości prywatnej!

Regulamin promocji „Black Friday”