Przenocuj we Wrocławiu

Wrocław to miasto tętniące życiem, jedna z największych polskich metropolii, miejsce pełne wydarzeń kulturalnych o światowej randze, przyciągające turystów zabytkami, setkami modnych klubów. Nic więc dziwnego, że Wrocław obfituje w miejsca noclegowe o wszelkim standardzie, od najwyższej klasy hoteli butikowych i pięciogwiazdkowych, po tanie i kameralne hostele.

Grape Hotel&RestaurantUNIDENT UNION Dental Spa gwarantuje udany pobyt we Wrocławiu i REKOMENDUJE nocleg w położonym w pobliżu kliniki pięciogwiazdkowym, butikowym hotelu Grape Hotel&Restaurant.

Obiekt, z którym współpracujemy, to kameralny hotel położony w XIX-wiecznym zabytkowym budynku na wrocławskim Zalesiu. Jest położony dosłownie 5 minut jazdy samochodem od kliniki. Atutem miejsca jest kameralność – obiekt dysponujący 12 pokojami hotelowymi o standardzie 5, zapewnia naszym pacjentom spokój i intymność, co jest szczególnie potrzebne po rozległych zabiegach stomatologicznych, np. implantologicznych. Miejsce zachwyca wysoką klasą restauracji, oferującej kuchnię międzynarodową z menu degustacyjnym i autorskim konceptem pierwszej w Polsce i Europie biblioteki win. Pacjenci przyjeżdżający do Wrocławia na leczenie w Unident Union Dental Spa korzystają ze specjalnej oferty pobytu w hotelu Grape.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o telefon do kliniki lub do hotelu Grape (+48) 71 736 04 00.

Grape Hotel

Grape Hotel&Restaurant

zdjęcie Tomasz Walków